Předpověď počasí

I když je škola kvůli epidemii koronaviru zavřená, výuka se nezastavila. Učitelé jsou v kontaktu se žáky prostřednictvím moderních informačních technologií.


Jsme spolu – to je název školního vzdělávacího programu tečovické školy, která slaví letos půlkulatiny. Jsme spolu – vlastně Byli jsme spolu. Ve škole. A moc rádi. Až teď pociťujeme, jak nám bylo spolu moc dobře.
Jsme spolu – i teď. Jen trochu jinak. Takzvaně distančně. Přes webové stránky školy, přes maily, přes různé mobilní aplikace. Jsme šikovní a poradíme si i teď. Udělali jsme si školu budoucnosti. I když naše milá škola slaví už 135. narozeniny, vůbec to neznamená, že není moderní dáma. Jak říkají děti, je cool, má super outfit. Outfit je v překladu nejen oděv a výstroj, ale i vybavení. A vybavení ve škole máme díky obci Tečovice, která si svou dámu hýčká. Obci se vklad vrací, protože nyní lze realizovat výuku na dálku, učitelé mohou díky modernímu vybavení efektivně komunikovat a spolupracovat. V naší škole vyrostly generace rodičů, díky nimž teď všichni společně zvládáme nelehkou situaci. Rodiče, děkujeme vám i jménem vašich dětí za podporu.
Hana Králová

Pohádkový ostrov – ukázka práce žáků 2. třídy v době distanční výuky v jazykové výchově, slohu a výtvarné výchově.

Deti se uci doma

Databáze firem Evropské databanky