Předpověď počasí

Závěrečnou akcí tohoto školního roku, která je určena pro veřejnost, bude program „Rozloučení se školním rokem“. Uskuteční se v pátek 21. června 2019 od 16 hodin v areálu hasičské zbrojnice. Velkým lákadlem jistě bude i show klauna Brdíka.

Číst dál...

Pár minut před polednem v pondělí 27. května začalo z neznámých důvodů hořet v motorovém prostoru osobní vozidlo zaparkované u tečovické základní školy.

Číst dál...

Také v letošním roce se kostel sv. Jakuba Většího v Tečovicích zapojí do programu Noci kostelů. Můžete se zúčastnit komentované prohlídky chrámu, dokonce i prohlídky při svíčkách.

Číst dál...

V katastrálním území obce Tečovice začala platit v polovině dubna změna č. 1 územního plánu. Do územního plánu z roku 2013 byly touto změnou zapracovány některé nové potřeby obce i soukromých vlastníků pozemků. Změnu schválilo obecní zastupitelstvo.

Číst dál...

Výměnou střešní krytiny začala letos v únoru a březnu rozsáhlejší plánovaná rekonstrukce obecního domu čp. 185, ve kterém má své sídlo též obecní úřad. Původní asfaltové šindele nahradil plech. Muselo se vyměnit i několik trámů.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky