Předpověď počasí

Vánoce se blíží. V Tečovicích na návsi to všem v pátek 8. prosince 2017 odpoledne názorně připomene tradiční Vánoční jarmark. Připravila jej kulturní komise obce Tečovice ve spolupráci se Základní a Mateřskou školou Tečovice a Tečovským folklorním sdružením. Můžete si užít několika kulturních vystoupení, občerstvit se a také si koupit (nebo svým blízkým) něco milého pod stromeček.

Číst dál...

Zdaleka ne každá obec v Česku se mohla pochlubit vlastním občanem na některé z kandidátních listin ve volbách do Poslanecké sněmovny. Tečovice však měly hned čtyři jména vlastních lidí na hlasovacích lístcích. Starosta Jaromír Doležal si připsal v domovském volebním okrsku i nejvyšší počet preferenčních hlasů.

Číst dál...

Jednou z akcí, kterou se podařilo obci Tečovice v podzimním období úspěšně realizovat, je obnova povrchu vozovky v části ulice Za Humny. Nový povrch v tloušťce pěti centimetrů zde podle plánu získal úsek místní komunikace o délce 250 metrů. „Navíc oproti původnímu záměru dostala nový povrch na začátku tohoto úseku také celá křižovatka ve tvaru T,“ doplnil starosta Jaromír Doležal.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky