Předpověď počasí

eu

Symbolickou pásku přestřihl ve středu 31. října 2018 v prostorách nově vybudované nástavby prvního patra tečovické mateřské školy starosta obce Jaromír Doležal. Dětem začala sloužit v mateřské škole třetí třída. Kapacita školky se tak zvětšila až na 80 žáků. Většinu nákladů pokryla dotace z evropských fondů v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Číst dál...

Na úřední desce obce Tečovice již je zveřejněna pozvánka s kompletním programem ustavujícího zasedání nového zastupitelstva. Uskuteční se v pondělí 5. listopadu od 17 hodin v zasedání místnosti v budově obecního úřadu. Všechna zasedání obecního zastupitelstva jsou veřejná.

Číst dál...

Volby do Obecního zastupitelstva v Tečovicích vyhrála kandidátka Starostů a nezávislých, která získala 46,07 procenta hlasů. Na druhém místě skončili Občané pro Tečovice se ziskem 27,74 procenta hlasů a těsně za nimi kandidátka KDU-ČSL s 26,19 procenta hlasů. Komunálních voleb se v Tečovicích zúčastnilo 52,31 procenta oprávněných voličů.

Číst dál...

Velkou událostí v životě obce se v posledních letech stávají obnovené Tečovské hody. Letos jsou oslavy jednodenní a bohužel se nekoná Hodová zábava z důvodu plánované rekonstrukce obecního sálu.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky