Předpověď počasí

Spolek Z-dravé ženy s přispěním obce Tečovice pořádá v novém školním roce pravidelné každotýdenní cvičení s Eliškou Janekovou. Je možno se přihlásit na jednotlivé lekce za 50 korun, nebo si předplatit se slevou 10 lekcí za 450 korun. Cvičení bude probíhat v tělocvičně Základní školy v Tečovicích vždy v pondělí od 17 do 18 hodin. Začíná se 9. září 2019.

Číst dál...

Není bez zajímavosti přečíst si v obecní kronice z doby před padesáti lety záznamy o rozšiřování rozhlasu, televize a telefonu. V roce 1969 už měla nadpoloviční většina domácností v Tečovicích rozhlasový přijímač i televizor, ale pevná telefonní linka byla velkou vzácností. Sledoval se jen jeden televizní program.

Číst dál...

Jezdíte po silnici přes Sazovice? Od srpna až do konce listopadu 2019 zde budete muset počítat s určitým zdržením. Ředitelství silnic Zlínského kraje bude v Sazovicích opravovat silniční průtah. Doprava bude vedena střídavě jedním jízdním pruhem a řízena světelnou signalizací.

Číst dál...

Závěrečnou akcí tohoto školního roku, která je určena pro veřejnost, bude program „Rozloučení se školním rokem“. Uskuteční se v pátek 21. června 2019 od 16 hodin v areálu hasičské zbrojnice. Velkým lákadlem jistě bude i show klauna Brdíka.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky