Předpověď počasí

Hezké chvíle nejen doma u stromečku budou moci prožívat o Vánocích obyvatelé Tečovic. Dobrou příležitostí ke kulturnímu zážitku a duchovnímu povznesení bude nepochybně vánoční koncert, který se uskuteční v den svátku sv. Štěpána 26. prosince od 18 hodin v památném tečovickém kostele sv. Jakuba. Vystoupí Tečovské folklorní sdružení, mužský pěvecký sbor Štabarc, ženský pěvecký sbor Cérky z Tečovic a členové opery Moravského divadla Olomouc. Vstupné dobrovolné.

Číst dál...

Jubilejní 10. ročník Tečovského vánočního jarmarku je za dveřmi. Uskuteční se na návsi v Tečovicích v pátek 7. prosince 2018 odpoledne od 15 do 20 hodin. Pořadatelem je opět kulturní komise obce Tečovice ve spolupráci se Základní a Mateřskou školou Tečovice a Tečovským folklorním sdružením. Bohatý program pro děti i dospělé je uveden na plakátcích. Můžete zapomenout na všechny starosti, občerstvit se, zaposlouchat se do zpěvu koled, pokochat se pohledem na poprvé rozsvícený vánoční strom a ponořit se na několik hodin do kouzelné předvánoční atmosféry.

Číst dál...

Tečovice mají po ustavujícím zasedání zastupitelstva ze dne 5. listopadu řádně zvolenou obecní radu pro nové čtyřleté volební období. Své zastoupení v ní mají všechny tři volební strany.

Číst dál...

eu

Symbolickou pásku přestřihl ve středu 31. října 2018 v prostorách nově vybudované nástavby prvního patra tečovické mateřské školy starosta obce Jaromír Doležal. Dětem začala sloužit v mateřské škole třetí třída. Kapacita školky se tak zvětšila až na 80 žáků. Většinu nákladů pokryla dotace z evropských fondů v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky