Předpověď počasí

Ohlednuti02Masopust, Botičkové království, Karneval, Olympiáda, Plavání, Kroužek pro předškoláky, Ekoškolka, Ukázková hodina pro rodiče – to jsou některé z titulků nad články a galeriemi fotografií v únorovém vydání elektronického časopisu Mateřské školy Tečovice. Má 15 stránek. Zájemci si jej mohou prohlédnout nebo stáhnout do svých počítačů na adrese ZDE.

Ohlednuti01a Na internetových stránkách mateřské školy najdou zájemci další vydání elektronického časopisu se spoustou fotografií a informací, kterými se školka ohlíží za svou prací v měsíci lednu 2018. Časopis má tentokrát 12 stran. Je dostupný ZDE.

V souvislosti s předpokládaným otevřením nového oddělení mateřské školy v říjnu nebo listopadu 2018 se ve dnech 9. a 10. května uskuteční zápis. Přihlášku k předškolnímu vzdělávání lze stáhnout z internetových stránek zde. Po oba dny bude zápis probíhat vždy od 10 do 16 hodin.

Číst dál...

Hudební skupina Štabarc, Tečovský mužský pěvecký sbor, občerstvení – to vše může přispět k vaší dobré náladě v sobotu 17. března od 14 hodin v sále obecního hostince U Květy, kde se uskuteční Velikonoční jarmark s posezením. Prodávat se zde budou jarní dekorace a doplňky, velikonoční beránci a perníčky, kraslice, keramika, ozdoby, kozí sýry a speciality, pomlázky a další. Program připravil spolek Z-dravé ženy ve spolupráci s obcí Tečovice.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky