Předpověď počasí

Spolek Z-dravé ženy s přispěním obce Tečovice pořádá v novém školním roce pravidelné každotýdenní cvičení s Eliškou Janekovou. Je možno se přihlásit na jednotlivé lekce za 50 korun, nebo si předplatit se slevou 10 lekcí za 450 korun. Cvičení bude probíhat v tělocvičně Základní školy v Tečovicích vždy v pondělí od 17 do 18 hodin. Začíná se 9. září 2019.

Číst dál...

Není bez zajímavosti přečíst si v obecní kronice z doby před padesáti lety záznamy o rozšiřování rozhlasu, televize a telefonu. V roce 1969 už měla nadpoloviční většina domácností v Tečovicích rozhlasový přijímač i televizor, ale pevná telefonní linka byla velkou vzácností. Sledoval se jen jeden televizní program.

Číst dál...

O zajímavé přírodní anomálii se můžeme dočíst v tečovické obecní kronice z roku 1969. Tehdy některé stromy v obci kvetly i v září.

Číst dál...

Jezdíte po silnici přes Sazovice? Od srpna až do konce listopadu 2019 zde budete muset počítat s určitým zdržením. Ředitelství silnic Zlínského kraje bude v Sazovicích opravovat silniční průtah. Doprava bude vedena střídavě jedním jízdním pruhem a řízena světelnou signalizací.

Číst dál...

Závěrečnou akcí tohoto školního roku, která je určena pro veřejnost, bude program „Rozloučení se školním rokem“. Uskuteční se v pátek 21. června 2019 od 16 hodin v areálu hasičské zbrojnice. Velkým lákadlem jistě bude i show klauna Brdíka.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky