Předpověď počasí

Tečovice mají po ustavujícím zasedání zastupitelstva ze dne 5. listopadu řádně zvolenou obecní radu pro nové čtyřleté volební období. Své zastoupení v ní mají všechny tři volební strany.

Číst dál...

Hezké chvíle nejen doma u stromečku budou moci prožívat o Vánocích obyvatelé Tečovic. Dobrou příležitostí ke kulturnímu zážitku a duchovnímu povznesení bude nepochybně vánoční koncert, který se uskuteční v den svátku sv. Štěpána 26. prosince od 18 hodin v památném tečovickém kostele sv. Jakuba. Vystoupí Tečovské folklorní sdružení, mužský pěvecký sbor Štabarc, ženský pěvecký sbor Cérky z Tečovic a členové opery Moravského divadla Olomouc. Vstupné dobrovolné.

Číst dál...

Jubilejní 10. ročník Tečovského vánočního jarmarku je za dveřmi. Uskuteční se na návsi v Tečovicích v pátek 7. prosince 2018 odpoledne od 15 do 20 hodin. Pořadatelem je opět kulturní komise obce Tečovice ve spolupráci se Základní a Mateřskou školou Tečovice a Tečovským folklorním sdružením. Bohatý program pro děti i dospělé je uveden na plakátcích. Můžete zapomenout na všechny starosti, občerstvit se, zaposlouchat se do zpěvu koled, pokochat se pohledem na poprvé rozsvícený vánoční strom a ponořit se na několik hodin do kouzelné předvánoční atmosféry.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky