Předpověď počasí

Tradiční vánoční koncert je naplánován na svátek sv. Štěpána ve čtvrtek 26. prosince; uskuteční se v tečovickém kostele sv. Jakuba Většího. Obec Tečovice a Tečovské folklorní sdružení zvou na pásmo koled v podání Mužského pěveckého sboru Štabarc, Ženského pěveckého sboru Cérky z Tečovic a Cimbálové muziky Josefa Černíka. Zazní rovněž slavné vánoční skladby světových mistrů v podání Jana Meisla – akordeon (bajan).

Číst dál...

Začíná advent, blíží se vánoční čas. V Tečovicích si to můžeme naplno uvědomit při návštěvě tradičního Vánočního jarmarku. Uskuteční se na návsi v den svátku sv. Mikuláše v pátek 6. prosince v době od 15 do 20 hodin. Vystoupí dětské soubory, zazpívá Tečovské folklorní sdružení, bude se rozsvěcovat vánoční strom, ve stáncích se budou nabízet zabijačkové speciality, svařák a punč.

Číst dál...

Spolek Z-dravé ženy s přispěním obce Tečovice pořádá v novém školním roce pravidelné každotýdenní cvičení s Eliškou Janekovou. Je možno se přihlásit na jednotlivé lekce za 50 korun, nebo si předplatit se slevou 10 lekcí za 450 korun. Cvičení bude probíhat v tělocvičně Základní školy v Tečovicích vždy v pondělí od 17 do 18 hodin. Začíná se 9. září 2019.

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky