Předpověď počasí

Volby do zastupitelstva obce a rovněž první kolo voleb do Senátu se budou konat ve dnech 5. – 6. října 2018. V Tečovicích je registrováno přes 1 000 voličů. Okrsková volební komise bude pracovat v zasedací místnosti obecního úřadu. Případné druhé kolo senátních voleb se uskuteční o týden později.

Číst dál...

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského v Praze připomíná 100. výročí vzniku Československa výstavou „Tady nová republika“, která shrnuje základní informace o meziválečném Československu. Výstava je určena žákům základních škol a studentům středních škol. Základní škola v Tečovicích má výstavu zapůjčenou v elektronické formě a žáci 5. třídy budou výstavu instalovat v hodině vlastivědy. Na výstavě se vystřídají všechny třídy spolu se svými vyučujícími.

Číst dál...

kronika 1968 Další úryvek z obecní kroniky Tečovic z roku 1968 krátce shrnuje politické dění přímo v Tečovicích.

Číst dál...

Obecní zastupitelstvo v Tečovicích rozhodlo o přistoupení obce k tarifnímu programu tzv. juniorpasů MHD Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice. Žáci s trvalým bydlištěm v Tečovicích tak budou moci cestovat v MHD těchto měst jen za 330 korun za rok.

Číst dál...

kronika 1968 Pokračujeme ve čtení z obecní kroniky Tečovic z roku 1968. Kronikář uvádí podrobnosti o pobytu okupačních vojsk Varšavské smlouvy po invazi v srpnu 1968 přímo v našem regionu.

Číst dál...

Kultura a volný čas, tipy na výlet v okolí obce Tečovice

www.KrasneCesko.cz
Databáze firem Evropské databanky