Předpověď počasí

Odpovědná pracovnice Obecního úřadu v Tečovicích Marie Chrastinová už má k dispozici nejčerstvější údaje o počtu obyvatel v obci k 1. lednu nového roku. V Tečovicích mělo k tomuto datu trvalé bydliště 1 249 občanů. Jejich průměrný věk činil 41 let.

Číst dál...

P1230990Opět o něco více peněz než před rokem vybralo šest skupinek tříkrálových koledníků o víkendu 6. a 7. ledna na území obce Tečovice. Letošní výtěžek dosáhl částky 29 595 korun. Výnos sbírky bude využit na charitativní účely.

Číst dál...

Stejně jako v minulých letech a podobně jako v dalších stovkách měst a obcí vyrazí do ulic Tečovic o svátku Zjevení Páně 6. ledna a též následujícího dne tříkráloví koledníci. Budou shromažďovat prostředky na charitativní projekty a pomoc potřebným.

Číst dál...

Ohlednuti12aV nově vydaném čísle internetového časopisu se Mateřská škola Tečovice ohlíží za bohatým programem a aktivitami dětí v měsíci prosinci 2017. Na dvaceti stranách naleznou čtenáři spoustu informací i fotografií z prosincových dnů. Časopis v elektronické podobě je dostupný ZDE.

Ke sváteční náladě v Tečovicích přispěje v úterý 26. prosince 2017 Vánoční koncert. Uskuteční se v místním památném kostele sv. Jakuba Většího, začátek bude v 18 hodin. Vystoupí Tečovský ženský pěvecký sbor a Mužský pěvecký sbor Štabarc, hostem programu bude Hudební sdružení Valašica. Vstupné je dobrovolné.

Číst dál...

Kultura a volný čas, tipy na výlet v okolí obce Tečovice

www.KrasneCesko.cz
Databáze firem Evropské databanky