Předpověď počasí

Dělníci ze stavební firmy Rapos Holešov se již v prosinci uplynulého roku pustili do rekonstrukce obecního činžáku č. p. 145. Práce zde probíhají i v zimním období, takže je předpoklad, že nové byty pro osoby v sociální nouzi budou v tomto objektu k dispozici pro pronajímání začátkem roku 2020.

Číst dál...

Poplatek za odpady a za psy na rok 2019 vybírá Obecní úřad v Tečovicích do konce března. Zaplatit lze osobně v kanceláři obecního úřadu, nebo zaslat příslušnou částku na obecní účet v bance.

Číst dál...

Už přes sto občanů se přihlásilo k odběru informací souvisejících s hlášením obecního rozhlasu. Tato nová služba je v Tečovicích od podzimu do konce ledna ve zkušebním provozu. Má zlepšit informovanost obyvatel obce, kteří o to mají zájem.

Číst dál...

Díky fotbalovým dorostencům z Tečovic je od poloviny února prostředí obce příjemnější. Mladí sportovci v sobotu 16. února zlikvidovali černou skládku několika stovek pneumatik a dalších odpadů u garáží v blízkosti malenovické čistírny odpadních vod.

Číst dál...

K dosavadním kontejnerům na odkládání odpadového skla v Tečovicích brzy přibudou i kontejnery na papír a plasty. Obec připravuje rozšíření odvozu tříděného odpadu na jarní období tohoto roku.

Číst dál...

Kultura a volný čas, tipy na výlet v okolí obce Tečovice

www.KrasneCesko.cz
Databáze firem Evropské databanky