Předpověď počasí

V souvislosti s předpokládaným otevřením nového oddělení mateřské školy v říjnu nebo listopadu 2018 se ve dnech 9. a 10. května uskuteční zápis. Přihlášku k předškolnímu vzdělávání lze stáhnout z internetových stránek zde. Po oba dny bude zápis probíhat vždy od 10 do 16 hodin.

Číst dál...

Ohlednuti03V měsíci březnu 2018 se tečovická mateřská škola jako v jiných letech věnovala především knihám. Projekt Z pohádky do pohádky provázel děti po celý měsíc v obou třídách. Nové číslo internetového zpravodaje mateřské školy opět zaznamenává všechny nejdůležitější události, které spolu prožívaly děti i učitelé v mateřské škole. Zpravodaj je zveřejněn ZDE.

Ohlednuti02Masopust, Botičkové království, Karneval, Olympiáda, Plavání, Kroužek pro předškoláky, Ekoškolka, Ukázková hodina pro rodiče – to jsou některé z titulků nad články a galeriemi fotografií v únorovém vydání elektronického časopisu Mateřské školy Tečovice. Má 15 stránek. Zájemci si jej mohou prohlédnout nebo stáhnout do svých počítačů na adrese ZDE.

Letošní Košt vín se v Tečovicích uskuteční v sobotu 14. dubna. Program začíná v 15 hodin v sále pohostinství U Květy, od 17 hodin bude k ochutnávce vín hrát také cimbálová muzika Linda. Vstupenka včetně degustace, skleničky a katalogu stojí 220 korun. Vystaveno bude několik set vzorků vína od drobných vinařů i větších pěstitelů, hlavně ze Slovácka. Pořadatelem akce je spolek Tečovské folklorní sdružení ve spolupráci s obcí. Letos jde již o 9. ročník.

Číst dál...

Ohlednuti01a Na internetových stránkách mateřské školy najdou zájemci další vydání elektronického časopisu se spoustou fotografií a informací, kterými se školka ohlíží za svou prací v měsíci lednu 2018. Časopis má tentokrát 12 stran. Je dostupný ZDE.

Kultura a volný čas, tipy na výlet v okolí obce Tečovice

www.KrasneCesko.cz
Databáze firem Evropské databanky