Předpověď počasí

IMG 3231Tekoucí vodu i funkční splaškovou kanalizaci získá během několika týdnů objekt márnice na tečovickém hřbitově. Pravděpodobně ještě do konce letošního roku zde obec uvede do provozu pro návštěvníky hřbitova i kostela také hygienicky vyhovující bezbariérové splachovací záchody.

Číst dál...

Hospoda u Karla v Rackové nabízí pracovní místo na pozici servírka. Zájemci o práci nechť se hlásí u paní Jitky Matuškové tel. 731 155 928

Odborná zahradnická firma, která zvítězila v nedávném výběrovém řízení, začíná ve dvou lokalitách v katastru Tečovic s obnovou krajinné zeleně. Do konce listopadu zajistí výsadbu nových dřevin na ploše téměř jednoho hektaru. Obec získala pro tento záměr dotaci Ministerstva životního prostředí.

Číst dál...

Obecní úřad Tečovice oznamuje občanům, že první svoz popelnic na bioodpad z domácností proběhne v pondělí 8.června. Přistavte prosím biopopelnice před své domy na 8 hodin ráno. Svoz bude probíhat v průběhu celého dne. O dalším termínu svozu biopopelnic za asi 14 dní budeme včas informovat prostřednictvím obecního rozhlasu a internetových stránek obce.

Kultura a volný čas, tipy na výlet v okolí obce Tečovice

www.KrasneCesko.cz
Databáze firem Evropské databanky